Oğuzda şəhid dəfn olunub
Azərbaycan Ordusunun zəfər qazandığı Vətən müharibəsində şəhidlik zirvəsinə ucalan hərbçisi Zaməddin Bahadur oğlu Kərəmov dəfn olunub.
“Report”un Şimal-qərb bürosunun məlumatına görə, Oğuz rayonunun Bucaq kənd sakini, 2000-ci il təvəllüdlü Z.Kərəmov Murovdağ istiqamətində gedən döyüşlərdə şəhid olub.
Şəhidin üçrəngli bayrağa bükülmüş nəşi bu gün doğulduğu Bucaq kəndinə gətirilib və kənd qəbiristanlığında torpağa tapşırılıb. Dəfn mərasimində Oğuz Rayon İcra Hakimiyyətinin nümayəndələri, hüquq-mühafizə orqanlarının əməkdaşları və rayon sakinləri iştirak ediblər.

В Огузе похоронен шехид » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Похоронен военнослужащий Азербайджанской армии Замеддин Бахадур оглу Керемов, ставший шехидом в завершившейся победой Отечественной войне.
Как сообщает северо-западное бюро Report, житель села Буджаг Огузского района Замеддин Керемов (2000 г.р.) погиб в боях в направлении Муровдага.
Завернутое в трехцветный флаг тело шехида было доставлено сегодня в село Буджаг и похоронено на сельском кладбище. На похоронах присутствовали представители Исполнительной власти Огузского района, сотрудники правоохранительных органов и жители района.