Azərbaycan Müdafiə Nazirliyi antiterror əməliyyatından kadrları paylaşdı (VİDEO) » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Azərbaycan Müdafiə Nazirliyi antiterror əməliyyatından kadrları paylaşdı (VİDEO)
Azərbaycan Müdafiə Nazirliyi Dövlət Suverenliyi Günü ilə bağlı 2023-cü il sentyabrın 19-20-də keçirilmiş antiterror tədbirlərindən görüntülər paylaşıb.
"Ərazi bütövlüyümüz, suverenliyimiz əbədi olsun! Yaşasın Azərbaycan!" şüarları ilə paylaşılan videoçarxda real döyüş kadrları, eləcə də Prezident, müzəffər Ali Baş Komandan İlham Əliyevin işğaldan azad olunan ərazilərdə Dövlət Bayrağını ucaltması əks olunub.скачать dle 11.3

Минобороны Азербайджана поделилось кадрами антитеррористических мероприятий (ВИДЕО) » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Минобороны Азербайджана поделилось кадрами антитеррористических мероприятий (ВИДЕО)
Министерство обороны Азербайджана в связи с Днем государственного суверенитета опубликовало кадры антитеррористических мероприятий локального характера, проведенных 19-20 сентября 2023 года.
В видеоролике, опубликованном со словами "Пусть наша территориальная целостность и суверенитет будут вечными! Да здравствует Азербайджан!", показаны реальные боевые кадры, а также то, как Президент, победоносный Верховный главнокомандующий Ильхам Алиев поднимает государственный флаг на освобожденных от оккупации территориях.скачать dle 11.3