Qafar Əliyev vəzifəsindən azad olundu
Yeni Azərbaycan Partiyası (YAP) Qaradağ rayon təşkilatının sədri Qafar Əliyev vəzifəsindən kənarlaşdırılıb.
Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, Q.Əliyev təqaüd yaşının çatması ilə əlaqədar öz ərizəsi əsasında tutduğu vəzifədən azad olunub.
Məlumatı YAP Mərkəzi Aparatının İnformasiya texnologiyaları və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin müdiri Nurlan Qələndərli təsdiqləyib.
Qeyd edək ki, Qafar Əliyev uzun müddət Prezident Administrasiyasının ləğv edilmiş İctimai-siyasi şöbəsinin diasporla iş sektorunun müdiri olub.скачать dle 11.3

Гафар Алиев освобождён от должности
Председатель Гарадагской районной организации партии "Ени Азербайджан" (ПЕА) Гафар Алиев освобождён от занимаемой должности.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Teleqraf, решение принято по его собственному заявлению в связи с достижением пенсионного возраста.
Информацию подтвердил Нурлан Галандарли, руководитель отдела информационных технологий и связей с общественностью Центрального аппарата ПЕА.
Отметим, что Г.Алиев долгое время возглавлял сектор работы с диаспорой в упразднённом социально-политическом отделе Администрации Президента Азербайджана.скачать dle 11.3