Laçında mövqelərimiz atəşə tutuldu: Ordumuz cavab tədbirləri gördü » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Laçında mövqelərimiz atəşə tutuldu: Ordumuz cavab tədbirləri gördü
Aprelin 8-si saat 23:35-dən 23:45-dək Ermənistan silahlı qüvvələrinin bölmələri Gorus rayonunun Xoznavar, Xanazax, Ərəvus yaşayış məntəqələri istiqamətlərində yerləşən mövqelərindən Ordumuzun Laçın rayonunun Sadınlar, Hüsülü, Malıbəyli və Cağazur yaşayış məntəqələri istiqamətlərindəki mövqelərini müxtəlif çaplı atıcı silahlardan fasilələrlə atəşə tutub.
Qeyd olunan bütün istiqamətlərdə bölmələrimiz tərəfindən adekvat cavab tədbirləri görülüb.скачать dle 11.3

Позиции азербайджанской армии на лачынском направлении подверглись обстрелу » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Позиции азербайджанской армии на лачынском направлении подверглись обстрелу
8 апреля с 23:35 до 23:45 подразделения вооруженных сил Армении с позиций, расположенных в направлениях населенных пунктов Хознавар, Ханазах, Аравус Горусского района, с перерывами подвергали обстрелу из разнокалиберного стрелкового оружия позиции азербайджанской армии в населенных пунктах Садынлар, Хюсюлю, Малыбейли и Джагазур Лачынского района.
"По всем упомянутым направлениям нашими подразделениями были приняты адекватные ответные меры", - говорится в сообщении.скачать dle 11.3