"Formula-1" üzrə Azərbaycan Qran-prisi üçün bilet satışına rəsmi start verildi
Mövsümün ən həyəcanlı şəhər yarışlarından biri - 2025-ci ilin "Formula-1" üzrə Azərbaycan Qran-prisi üçün bilet satışına başlanıb.
Biletləri www.azerbaijangp.com rəsmi veb-səhifəsindən əldə etmək mümkündür.
Həmçinin, "Baku City Circuit" mobil tətbiqi üzərindən 20% güzəştlə biletlər əldə etmək olar. Bu fürsət yalnız fevralın 5-dək davam edəcək.
Bakı Şəhər Halqası (BŞH) Əməliyyat Şirkəti azarkeşlərə 4 günlük biletlər təqdim edir. Hər il olduğu kimi, 3 günlük tribuna biletləri ilə yanaşı, bilet sahibləri "pit zolağı" gəzintisi imkanı əldə edərək, sevimli F1 komandalarını, pilotları və onların qarajlarını yaxından izləmək təcrübəsi qazanırlar. BŞH bildirib ki, ötən il "pit zolağı" gəzintisində iştirakçı sayı rekord sayda olub.
"Ötənilki Bakı yarışı həftəsonunda azarkeşlərin sayı son 8 ildə ən yüksək səviyyəyə çataraq, 76 min nəfərə yüksəlib! Siz də builki həyəcanı birbaşa Bakı Şəhər Halqasında yaşamaq istəyirsinizsə, vaxt itirməyin! Biletlərinizi əldə edib yerlərinizi indidən tutun - "Formula-1"in sürət dolu anlarına qoşulun!
75 illik yubileyini qeyd edən "Formula-1" üzrə dünya çempionatı bu il möhtəşəmliyi ilə yaddaşlarda qalacaq. Yüksək maraqla gözlənilən builki Azərbaycan Qran-prisi yenə də dünya avtoidmanının diqqətini paytaxtımıza yönəldəcək", - deyə BŞH-nin məlumatında bildirilib.скачать dle 11.3