Astarada dənizdə boğulan şəxs 5 UŞAQ ATASIDIR - Axtarışı davam etdirilir (Yenilənib)
Xəzər dənizinin Astara şəhər ərazisində, nəzarət olunmayan hissədə boğulma hadisəsi baş verib. Hadisə ilə bağlı bəzi detallar məlum olub.
APA-ya istinadən xəbər verir ki, Masallı rayonunun Kosagül kənd sakini olan 1990-cı il təvəllüdlü Elmar Bəybala oğlu Məmmədli yaxın qohumları ilə çimmək üçün dənizə gəlibmiş.
Qeyd edək ki, Elmar Məmmədli ailəlidir və 5 uşaq atasıdır.
Astara rayonunda ən yaxın sularda xilasetmə məntəqəsindən bir km aralı dənizdə nəzarətsiz ərazidə batan bir nəfərin şəxsiyyəti müəyyənləşib.
Bildirilib ki, hazırda vətəndaş - 1990-cı il təvəllüdlü Elman Beybala oğlu Məmmədovun batdığı ehtimal edilən istiqamətlərdə axtarışlar həyata keçirilir.

Утонувший в море в Астаре мужчина является отцом 5 детей: поиски продолжаются
На неконтролируемом участке Каспийского моря в черте города Астара произошел случай утопления. Стали известны некоторые подробности происшествия.
Как сообщает АПА, житель села Косагюль Масаллинского района Эльмар Мамедли (1990 г.р.) приехал к морю купаться вместе с близкими родственниками.
Отметим, что Э.Мамедли женат и является отцом 5 детей.
В Астаринском районе установили личность мужчины, утонувшего в море на неохраняемом участке, примерно в километре от ближайшего спасательного поста.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Министерство по чрезвычайным ситуациям (МЧС) Азербайджана, спасатели ведут поиски Эльмана Мамедова (1990 г.р.) в районе, где, предположительно, он утонул.