İlham Əliyev və Mehriban Əliyeva meşə tipli yeni parkda görüləcək işlərlə tanış olublar - FOTO/VİDEO
04.08.2020 16:21 4 137
Avqustun 4-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Bakının Yasamal rayonunda salınacaq meşə tipli yeni parkda görüləcək işlərlə tanış olublar.
AZƏRTAC xəbər verir ki, Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətinin başçısı Eldar Əzizov Prezident İlham Əliyevə və Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyevaya parkda görüləcək işlər barədə məlumat verib.

Ильхам Алиев и Мехрибан Алиева ознакомились с предстоящими работами по закладке лесопарка в Баку - ФОТО/ВИДЕО
04.08.2020 16:21 4 047
4 августа Президент Азербайджана Ильхам Алиев и Первый вице-президент Мехрибан Алиева ознакомились с предстоящими работами по закладке на территории Ясамальского района Баку нового лесопарка.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, глава Исполнительной власти столицы Эльдар Азизов проинформировал Ильхама Алиева и Мехрибан Алиеву о предстоящих работах.