İlham Əliyev və Mehriban Əliyeva Pirallahıda - YENİLƏNİB
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva avqustun 7-də Pirallahı rayonunda “Nərəkənd” balıqyetişdirmə kompleksinin açılışında iştirak ediblər.
Pirallahı rayonunda qəzalı binaların sakinləri üçün yeni yaşayış kompleksi inşa olunur.
Avqustun 7-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva kompleksdə inşa olunan binalardakı mənzillərdə yaradılan şəraitlə tanış olublar.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva avqustun 7-də Pirallahı rayonunda yeni inşa olunmuş “Mirvari” Park Kompleksinin açılışında iştirak ediblər.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva avqustun 7-də Pirallahı Rayon İcra Hakimiyyətinin yeni inzibati binasının açılışında iştirak ediblər.
Bundan başqa, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Pirallahı rayonunda yeni inşa olunmuş Gənclər Mərkəzinin və YAP Pirallahı Rayon Təşkilatının yeni inzibati binasının açılışlarında iştirak ediblər.скачать dle 11.3

Ильхам Алиев и Мехрибан Алиева в Пираллахы - ОБНОВЛЕНО
Президент Азербайджана Ильхам Алиев и Первая леди Мехрибан Алиева 7 августа приняли участие в открытии рыборазводного комплекса «Нерекенд» в Пираллахинском районе.
В Пираллахинском районе строится новый жилой комплекс для жителей аварийных зданий.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, 7 августа Президент Азербайджана Ильхам Алиев и Первая леди Мехрибан Алиева ознакомились с условиями, созданными в квартирах построенных в комплексе зданий.
Президент Азербайджана Ильхам Алиев и Первая леди Мехрибан Алиева 7 августа приняли участие в открытии новопостроенного паркового комплекса «Мирвари» в Пираллахинском районе.
Президент Азербайджана Ильхам Алиев и Первая леди Мехрибан Алиева 7 августа приняли участие в открытии нового административного здания Исполнительной власти Пираллахинского района.
Кроме того, Президент Ильхам Алиев и Первая леди Мехрибан Алиева приняли участие в открытии Центра молодежи и нового административного здания Пираллахинской районной организации партии «Ени Азербайджан».скачать dle 11.3