Bakının üç əsas küçəsi iki gün BAĞLI OLACAQ - FOTO
İyulun 13-ü, saat 07:00-dək Bakı şəhərində aparılacaq təmir işləri ilə əlaqədar üç küçədə nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti mərhələli şəkildə tam məhdudlaşdırılacaq.
bu barədə Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinə (AAYDA) istinadən xəbər verir.
Məlumata görə, Səməd Vurğun küçəsi (Füzuli küçəsindən A.A.Bakıxanov küçəsinədək), Nazim Hikmət küçəsi (H.B.Zərdabi-Mətbuat prospektlərindən A.M. Şərifzadə küçəsinədək), Sənan Abdullayev küçəsi ("Baksol" yolu) - (Z.Bünyadov prospektindən S.Abdullayev küçəsi, döngə 1-dək) nəqliyyat vasitələrinin hərəkəti məhdudlaşdırılacaq.
AAYDA aparılan işlərlə əlaqədar yaranacaq müvəqqəti narahatlığa görə sürücülərdən anlayış göstərmələri və qeyd olunan müddətdə alternativ yollardan istifadə etmələrini xahiş edir.

Три главные улицы Баку будут закрыты на два дня - ФОТО
13 июля до 07:00 движение транспортных средств по трем улицам города Баку будет полностью ограничено в связи с ремонтными работами.
Об этом Median.Az сообщает со ссылкой на Государственное агентство автомобильных дорог Азербайджана (ГААДА).
Согласно информации, движение транспортных средств будет ограничено на улице Самеда Вургуна (от улицы Физули до улицы Аббасгулу ага Бакиханова), улице Назима Хикмета (от перекрестка проспектов Гасан бека Зардаби и Метбуат до улицы Аббаса Мирзы Шарифзаде), улице Санана Абдуллаева (дорога "Баксол", между проспектом Зии Буниятова и улицей Санана Абдуллаева, поворот 1).
ГААДА просит водителей проявить понимание в связи с временными неудобствами, вызванными проводимыми работами, и воспользоваться в указанный период альтернативными маршрутами.