Bakıda internat məktəbinin həyətində BIÇAQLANMA: Saxlanılan var (Yenilənib)
Bakının Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsində yerləşən 293 saylı internat məktəbinin ərazisində tanışını bıçaqlayan şəxsin kimliyi məlum olub.
Oxu.az-ın əldə etdiyi məlumata görə, polis əməkdaşları tərəfindən əməli törətməkdə şübhəli bilinən 22 yaşlı Ə.Məmmədov müəyyən olunaraq saxlanılıb.
Bakının Sabunçu rayonunda bıçaqlanma hadisəsi baş verib.
"Teleqraf"a istinadən xəbər verir ki, hadisə Maştağa qəsəbəsində yerləşən 293 saylı internat məktəbinin ərazisində qeydə alınıb.
2004-cü il təvəllüdlü Şamil Amil oğlu Hüseynov tanışı ilə mübahisə edərkən bıçaqlanıb. Onun qollarına 4, döş qəfəsi nahiyəsinə 1 bıçaq zərbəsi vurulub. Yaralı ağır vəziyyətdə xəstəxanaya çatdırılıb.

Поножовщина во дворе школы-интерната в Баку: есть задержанный (Обновлено)
Установлена личность человека, нанесшего ножевое ранение своему знакомому на территории школы-интерната №293 в посёлке Маштага Сабунчинского района Баку.
По полученной Oxu.Az информации, по подозрению в совершении преступления сотрудниками полиции задержан 22-летний А.Мамедов.
В Сабунчинском районе Баку произошла поножовщина.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Teleqraf, случай зафиксирован на территории школы-интерната №293 в поселке Маштага.
Согласно информации, Шамиль Гусейнов (2004 г.р.) получил ножевые ранения в ходе ссоры со знакомым. Ему нанесены четыре удара в руки и один - в область грудной клетки.