Dəhşətli qəzada ölümdən son anda xilas olan müğənninin son durumu AÇIQLANDI - VİDEO (YENİLƏNİB)
Avtoqəza zamanı ağır xəsarət almaqdan son anda xilas olan "Madteen" ləqəbi ilə tanınan müğənni Mətin Hüseynzadənin meneceri sözügedən hadisədən danışıb.
Bu barədə oxu.az-a açıqlama verən Kənan Cəfərov bildirib ki, müğənninin səhhətində problem olmasa da hadisənin təsirindən çıxa bilmir:
"Hazırda vəziyyəti yaxşıdır, amma hadisənin təsirindən hələ çıxa bilməyib. Avtoyuma məntəqəsinin əməkdaşı isə ciddi xəsarətlər alıb. Başından və ayağından aldığı zədələrlə xəstəxanaya yerləşdirilib. Vəziyyəti ağırdır".
Bakıda yol-nəqliyyat hadisəsi olub.
"Qafqazinfo" xəbər verir ki, taksi xidməti göstərən sürücü avtomobilin idarəetməsini itirərək onu başqa bir maşına çırpıb.
Park edilmiş avtomobilin arxasında duran şəxs qaça bilməyib və taksi avtomobili ona dəyib. Yaxınlıqdakı şəxs isə özünü kənara atıb, ciddi xəsarət almaqdan qurtulub.
Daha sonra məlum olub ki, o, "Madteen" ləqəbi ilə tanınan müğənni Mətin Hüseynzadədir.скачать dle 11.3

Стало известно состояние азербайджанского певца, чудом избежавшего смерть - ВИДЕО (ОБНОВЛЕНО)
Менеджер азербайджанского певца Метина Гусейнзаде, выступающего под псевдонимом Madteen, рассказал подробности автомобильной аварии, в котором артист едва не получил тяжелые увечья.
Как заявил oxu.az Кянан Джафаров, здоровье Madteen-а в порядке, однако он все еще не может оправиться от шока, вызванного инцидентом.
"Сотрудник автомойки получил серьезные увечья. Он был госпитализирован с травмами головы и ног. Его состояние оценивается как тяжелое", - добавил он.
Как сообщает Qafqazinfo, водитель службы такси потерял управление, в результате чего транспортное средство столкнулось с другим автомобилем.
В момент аварии рядом с машиной стоял мужчина, который не успел отбежать в сторону. Автомобиль задел его, а находившийся поблизости прохожий чудом избежал столкновения.
Позже выяснилось, что этим гражданином оказался известный азербайджанский певец Метин Гусейнзаде, выступающий под псевдонимом Madteen.скачать dle 11.3