Prezident Dövlət Agentliyinə 1,6 milyon manat ayırdı - SƏRƏNCAM
Prezident İlham Əliyev Bakı şəhərinin Yasamal rayonu ərazisində avtomobil yollarının yenidən qurulması işlərinin davam etdirilməsi ilə bağlı əlavə tədbirlər haqqında sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Bakı şəhərinin Yasamal rayonu ərazisində avtomobil yollarının yenidən qurulması işlərinin davam etdirilməsi məqsədilə “Azərbaycan Respublikasının 2021-ci il dövlət büdcəsində dövlət əsaslı vəsait qoyuluşu (investisiya xərcləri) üçün nəzərdə tutulan vəsaitin bölgüsü”nün 1.1.14-cü yarımbəndində göstərilmiş məbləğin 1,6 milyon manatı Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinə ayrılır.скачать dle 11.3

Президент распорядился выделить Госагентству 1,6 млн манатов
Президент Азербайджана Ильхам Алиев 23 августа подписал распоряжение о дополнительных мерах, связанных с продолжением работ по реконструкции автомобильных дорог на территории Ясамальского района города Баку.
Согласно распоряжению, в целях продолжения работ по реконструкции автодорог на указанной территории из суммы, указанной в подпункте 1.1.14 "Распределения средств, предусмотренных в государственном бюджете АР на 2021 год для государственных капиталовложений (инвестиционных расходов)", Государственному агентству автомобильных дорог выделяется 1 600 000 манатов.скачать dle 11.3