İlham Əliyev Dövlət Agentliyinə 1,6 milyon manat ayırdı - SƏRƏNCAM
Prezident İlham Əliyev Bakı şəhərinin Nizami rayonu ərazisində avtomobil yollarının yenidən qurulması işlərinin davam etdirilməsi ilə bağlı əlavə tədbirlər haqqında sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Bakı şəhərinin Nizami rayonu ərazisində avtomobil yollarının yenidən qurulması işlərinin davam etdirilməsi məqsədilə “Azərbaycan Respublikasının 2021-ci il dövlət büdcəsində dövlət əsaslı vəsait qoyuluşu (investisiya xərcləri) üçün nəzərdə tutulan vəsaitin bölgüsü”nün 1.1.14-cü yarımbəndində göstərilmiş məbləğin 1,6 milyon manatı Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinə ayrılır.скачать dle 11.3

Президент распорядился выделить средства на реконструкцию дорог в столичном районе
Президент Азербайджана Ильхам Алиев 18 августа подписал распоряжение о дополнительных мерах по продолжению работ по реконструкции автомобильных дорог на территории Низаминского района города Баку.
Согласно распоряжению, в целях продолжения работ по реконструкции автомобильных дорог на территории Низаминского района города Баку, из суммы, указанной в подпункте 1.1.14 "Распределения средств, предусмотренных в госбюджете АР на 2021 год для государственных капиталовложений (инвестиционных расходов)", Государственному агентству автомобильных дорог выделяется 1 млн 600 тыс. манатов.скачать dle 11.3