Ölkə əhalisi İlham Əliyevin son kadr dəyişikliklərini dəstəkləyir
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev tərəfindən həyata keçirilən bugünkü kadr dəyişiklikləri vətəndaşların əksəriyyəti tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb.
Xüsusilə də bu gün Azərbaycanda ən populyar sosial şəbəkə olan “Facebook”da tanınmış blogerlərin, politoloqların, ekspertlərin və ölkəmizin sadə vətəndaşlarının həvəsli statusları tez-tez nəzərə çarpırdı.
Hətta bəyanatların - statusların, rəylərin, şərhlərin və paylaşımların kiçik təhlili birmənalı şəkildə belə nəticə çıxarmağa əsas verir ki, Prezidentin addımları xalq tərəfindən dəstəklənir və İlham Əliyevin reytinqi növbəti dəfə artır.скачать dle 11.3

Население страны одобряет последние кадровые изменения Ильхама Алиева
Сегодняшние кадровые изменения во власти страны, которые были произведены Президентом Азербайджана Ильхамом Алиевым, крайне одобрительно встречены подавляющим большинством граждан.
В частности, социальная сеть Facebook, являющаяся на сегодня самой популярной соцсетью в Азербайджане, была переполнена восторженными статусами как известных блогеров, опинион мейкеров, политологов, экспертов, так и простых граждан нашей страны.
Даже небольшой анализ высказываний – статусов, комментариев, количества перепостов – пользователей соцсетей позволяет делать однозначный вывод относительно одобрения шагов Президента со стороны народа и очередного роста рейтинга главы государства Ильхама Алиева.скачать dle 11.3