Türkiyəli aparıcı Xoşqədəm Hidayətqızıdan üzr istədi » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Müğənni Doğuş haqqında qalmaqallı açıqlamalar verən Türkiyənin “Show” telekanalının aparıcısı Didem Arslan Yılmaz bütün dediklərini təkzib edib.
Günlərdir efirdə səslənən fikirlərin yanlış olduğunu isbatlayan aparıcı, şikayətçi qismində gələn Esra adlı xanıma məlumatları verərək, onu inandırmağa çalışıb. Bu zaman aparıcı bildirib:
“Efirdə səsləndirdiyiniz adların heç birinin Doğuşla əlaqəsi yoxdur. Araşdırdıq, qeyd etdiyiniz insanların heç biri Doğuşla işləmir”.
Daha sonra Didem Arslan Yılmaz Xoşqədəm Hidayətqızıdan üzr istəyib və cütlüyün boşanma xəbərlərinin yalan olduğunu açıqlayıb:
“Bir qadın olaraq dəyərli həmkarımın üzülməyinə səbəb olduğum üçün üzr istəyirəm, hörmətli Xoşqədəm Hidayətqızı. Boşanacaqları haqda çıxan xəbərlər də yalandır”, - deyə aparıcı sonda qeyd edib.скачать dle 11.3

Турецкая телеведущая извинилась перед Хошгадам Хидаятгызы » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Ведущая турецкого телеканала SHOW TV Дидем Арслан Йылмаз опровергла все свои скандальные заявления в отношении певца Догуша.
Как передает аzxeber.com, ведущая доказала, что высказываемые на днях на телепередаче мнения неверны и пыталась переубедить женщину по имени Эсра, которая пожаловалась в эфире.
"Ни одно произнесенное в эфире имя не имеет никакого отношения к Догушу. Мы провели расследование, и никто из этих людей не работает с Догушем", - сказала Д.Йылмаз.
Позже Дидем Арслан извинилась перед Хошгадам Хидаятгызы и заявила, что новость о разводе пары была ложной.
"Как женщине мне жаль, что я расстроила коллегу, дорогую Хошгадам Хидаятгызы. Слухи о том, что они разведутся, тоже ложны", - заявила ведущая.скачать dle 11.3