Prezident: “Biz təkcə COP29-u yaxşı təşkil etməli deyilik, eyni zamanda, yaxşı nəticələr əldə etməliyik” » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Prezident: “Biz təkcə COP29-u yaxşı təşkil etməli deyilik, eyni zamanda, yaxşı nəticələr əldə etməliyik”
“Biz təkcə COP29-u yaxşı təşkil etməli deyilik, eyni zamanda, yaxşı nəticələr əldə etməliyik”.
“Hesab edirəm, Azərbaycanın beynəlxalq təmasları, əlaqələri, beynəlxalq təşkilatlardakı fəaliyyəti bizə imkan verəcək ki, körpüləri quraq, gücləndirək, müxtəlif qitələrdən olan ölkələr arasında həmrəyliyi də gücləndirək”, - deyə dövlətimizin başçısı bildirib.скачать dle 11.3

Ильхам Алиев: Мы должны не только хорошо организовать COP29, но и добиться хороших результатов » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Ильхам Алиев: Мы должны не только хорошо организовать COP29, но и добиться хороших результатов
Мы должны не только хорошо организовать COP29 (29-я сессия Конференции сторон Рамочной конвенции ООН по изменению климата - ред.), но и добиться хороших результатов.
"Думаю, что международные контакты и активная деятельность Азербайджана в международных организациях позволят нам наводить и укреплять мосты, укреплять солидарность между странами разных континентов", - отметил глава государства.скачать dle 11.3