Dövlət başçısı: "Zəngilanda müasir logistika-nəqliyyat mərkəzi, bütün infrastruktur qurulacaq" » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Dövlət başçısı: "Zəngilanda müasir logistika-nəqliyyat mərkəzi, bütün infrastruktur qurulacaq"
"Bu gün Moskvada Azərbaycan, Rusiya, Ermənistan baş nazirlərinin müavinləri növbəti dəfə görüşəcəklər və bizim mövqeyimiz bir daha orada səslənəcək. Beləliklə, Zəngilanda müasir logistika-nəqliyyat mərkəzi, yük təyyarələri, sərnişin təyyarələri, dəmir yolu qovşağı, avtomobil yolları, bütün bu infrastruktur qurulacaq".
"Report" xəbər verir ki, bu barədə Prezident İlham Əliyev Zəngilan rayon ictimaiyyətinin nümayəndələri ilə görüşündə bildirib.скачать dle 11.3

Глава государства: В Зангилане будет создан современный транспортно-логистический центр » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Глава государства: В Зангилане будет создан современный транспортно-логистический центр
"Сегодня в Москве заместители премьер-министров Азербайджана, России, Армении встретятся в очередной раз, и наша позиция еще раз будет там озвучена. Таким образом, в Зангилане будет создан современный транспортно-логистический центр, грузовые самолеты, пассажирские самолеты, железнодорожный узел, автомобильные дороги, вся эта инфраструктура".
Как сообщает Report, об этом заявил президент Ильхам Алиев на встрече с представителями общественности Зангиланского района.скачать dle 11.3