Ağdamda ər arvadını bıçaqlayıb qaçdı » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
APA-nın yerli müxbirinin xəbərinə görə, hadisə rayonun Bənövşələr qəsəbəsində, ailə münaqişəsi zəminində baş verib.
Belə ki, münaqişə nəticəsində 1975-ci il təvəllüdlü Rüstəm Yaqub oğlu Həsənov, həyat yoldaşı, 1988-ci il təvəllüdlü Mənzər Əncuma qızı Həsənovaya bıçaq xəsarəti yetirib.
R.Həsənov hadisə yerindən qaçıb. Ağdam Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşları hadisəni törətməkdə şübhəli bilinən şəxsin axtarışlarını davam etdirir.
Yaralı M.Həsənova rayon mərkəzi xəstəxanasına çatdırılıb. Ona ilkin tibbi yardım göstərilib. Xəstəxanadan əldə olunan məlumata görə, yaralı sol əlin beşinci barmağının 1.5 sm dərinliyində kəsilmiş-deşilmiş yarası ilə xəstəxananın təcili yardım şöbəsinə gətirilib.

В Агдамском районе муж нанес ножевое ранение жене » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Как сообщает АПА, в результате семейного конфликта Рустам Гасанов (1975 г.р.) нанес ножевое ранение своей супруге Манзар Гасановой (1988 г.р.).
Р.Гасанов скрылся с места происшествия. Сотрудники Агдамского районного отдела полиции продолжают поиски подозреваемого в совершении преступления.
Пострадавшая М.Гасанова была госпитализирована в Центральную районную больницу. Ей была оказана первая медицинская помощь. Согласно информации медучреждения, пострадавшая поступила в отделение скорой помощи с колото-резаной раной мизинца левой руки глубиной 1.5 см.