Göyçayda dəhşətli qəza: Ölən və xəsarət alanlar var » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Oktyabrın 18-də saat 23 radələrində Göyçay rayonunun Ləkçıplaq kəndi ərazisində QAZ-24 və VAZ-2105 markalı avtomobillər toqquşub.
Hadisə nəticəsində VAZ-ın sürücüsü, 1993-cü il təvəllüdlü Zamiq Kərimli aldığı xəsarətlərdən hadisə yerində ölüb, QAZ-24-ün sürücüsü, 1976-cı il təvəllüdlü Aqil Abdullayev və sərnişini, 1990-cı il təvəllüdlü Müşviq Əzizov xəsarət alıblar.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin Şəki regional qrupundan saytımıza bildirilib ki, 1 nəfərin ölümü, 2 nəfərin xəsarət alması ilə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi ilə bağlı rayon polis şöbəsində cinayət işi başlanılıb, araşdırmalar davam etdirilir.скачать dle 11.3

В Гёйчайском районе произошло ДТП: есть погибшие и пострадавшие » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
В Гёйчайском районе произошло ДТП: есть погибшие и пострадавшие
18 октября около 23:00 на территории села Лекчыплаг Гёйчайского района столкнулись автомобили ГАЗ-24 и ВАЗ-2105.
В результате аварии водитель ВАЗ-2105 Замиг Керимли (1993 г.р.) скончался на месте, а водитель ГАЗ-24 Агиль Абдуллаев (1976 г.р.) и пассажир Мушвиг Азизов (1990 г.р.) получили травмы.
Как сообщили в шекинской региональной группе пресс-службы Министерства внутренних дел, по данному факту в районном отделе полиции возбуждено уголовное дело, расследование продолжается.скачать dle 11.3