Evinə gələn qadını doğrayıb çamadana yığdı - Tükürpədən qətl (VİDEO)
Leninqrad vilayəti, Murin şəhər sakini, 49 yaşlı qadının meyiti Peterburq parkında əməliyyatçılar tərəfindən aşkar edilib.
Qadın sosial şəbəkədə yazışdığı şəxslə görüşə çıxdıqdan sonra bu hadisə baş verib.
Rusiya mətbuatının xəbərinə əsasən, qadının itkin düşməsi barədə polisə məlumatı onun oğlu verib.
O bildirib ki, mənzildən zinət əşyaları da yoxa çıxıb. "BMW" markalı avtomobil də tapılmır.
İtkin düşən qadın gözəllik salonunda işləyirmiş. İş yoldaşları bildiriblər ki, o, sosial şəbəkədə bir kişi ilə tanış olub, axşam isə tanış olduğu şəxsin evinə, görüşə yollanıb.
Polislər artıq Dağıstan vətəndaşı olan iki şübhəli şəxsi saxlayıblar. Onlardan birinin 36, digərinin 21 yaşı var. Əsas şübhəli şəxs bildirib ki, yeni tanış olduğu qadını öldürmək niyyəti olmayıb, hər şey təsadüfən baş verib. Qətldən sonra o, tanışını çağırıb və onlar qadının evindən qiymətli əşyaları götürüblər. Sonra isə qadının avtomobilinə əyləşərək meyiti meşə ərazisinə aparıblar.
Məlum olub ki, qətlə yetirilən qadının adı Bella Voroninadır. Qadının doğranmış meyiti olan çemodan Novoorlovsk meşə ərazisində tapılıb. Meyitin başında çuval olub. Ağzını isə dəsmalla bağlayıblar.
Dindirmə zamanı saxlanılan şəxs bildirib ki, görüş zamanı qadınla arasında münaqişə yaranıb və o, bıçaqla hücum edib. Baş verən hadisədən sonra dostuna zəng edib və meyiti çamadana qoyublar.
Məlumata əsasən, dağıstanlı iki şəxs bir sıra cinayətlərdə ittiham edilirlər. Hər dəfə onlar plan üzrə hərəkət ediblər. Onlar sosial şəbəkələrdə qadınlarla tanış olub, görüşüb, zorlayıb, qarət edib və döyüblər.скачать dle 11.3

Тело в чемодане: в Петербурге совершено зверское убийство - ВИДЕО
Как сообщает телеканал НТВ, в полицию с заявлением о пропаже женщины обратился ее сын. Он рассказал, что из квартиры исчезли украшения, также пропал автомобиль марки BMW.
Пострадавшая работала в салоне красоты мастером маникюра. Коллеги рассказали, что женщина познакомилась в соцсетях с мужчиной, а вечером поехала к нему на свидание в съемную квартиру.
Полицейские уже задержали двоих подозреваемых, которые являются уроженцами Дагестана. Одному из них 36, другому - 21 год. Главный подозреваемый рассказал, что убивать новую знакомую не хотел - все произошло случайно. После убийства он позвал знакомого, с которым они вынесли из квартиры женщины ценные вещи, а затем сели в машину убитой и отвезли ее тело в лесопарк.
Как сообщает РЕН ТВ, погибшую зовут Бэлла Воронина. Чемодан с обезображенным телом женщины нашли на территории Новоорловского лесопарка. На голове у трупа был мешок, а во рту кляп из полотенца.
На допросе задержанный рассказал, что во время встречи у него с женщиной возник конфликт, в ходе которого он набросился на пострадавшую с ножом. После случившегося он позвал друга, с которым они поместили тело убитой в чемодан.
По информации телеканала, мужчины могут быть причастны к целой серии нападений на женщин. Каждый раз злоумышленники действовали по отработанной схеме. Они знакомились в соцсетях с женщинами, договаривались о встрече, насиловали их, затем грабили и избивали.