Makqreqoru müştəriyə hücum etdiyi bara buraxmırlar
Qarışıq idman növləri (MMA) üzrə döyüşçü, irlandiyalı Konor Makqreqorun Dublində bar müştərilərindən birinə hücumu ilə bağlı hadisənin təfərrüatı məlum olub.
Bu barədə "The Irish Sun" yazır.
Məlumata əsasən, 30 yaşlı idmançı həbs olunmayıb. Zərərçəkən isə məhkəməyə müraciət edib. İndi Makqreqor törətdiyi əmələ görə məhkəmə qarşısında cavab verməli olacaq.
Nəşrin bildirdiyinə görə, hazırda Makqreqoru onun "Proper Twelve" viskisini içmək istəməyən müştəriyə hücum etdiyi bara buraxmırlar. Barın daimi müştəriləri idmançının bu hərəkətini pisləyir, iyrənc adlandırırlar.
Makqreqorun müştəriyə hücumunun görüntüləri 15 avqust tarixində internetdə dərc olunub. Hadisənin özü isə apreldə baş verib.
Xatırladaq ki, mart ayında idmançı onun şəklini çəkməyə çalışan fanatın telefonunu sındırıb. Tərəflər məsələni məhkəmədən kənar həll edə biliblər.
Qeyd edək ki, Makqreqor iki fərqli çəki kateqoriyasında UFC çempionudur. O, 21 dəfə qələbə çalıb, dörd dəfə məğlub olub. 2018-ci ilin oktyabrında baş tutmuş son döyüşdə o, Rusiya döyüşçüsü Həbib Nurməhəmmədova uduzub.скачать dle 11.3

Макгрегора не пускают в бар, где он совершил нападение на посетителя
Появились подробности истории с нападением ирландского бойца смешанного стиля (MMA) Конора Макгрегора на одного из посетителей бара в Дублине.
Как передаёт Median.Az, об этом сообщает The Irish Sun.
Несмотря на то, что 30-летний спортсмен так и не был арестован, пострадавший обратился в суд. Макгрегору придется явиться на заседание, чтобы ответить за нападение.
Как утверждает издание, Макгрегора не пускают в бар, где он совершил нападение на посетителя за отказ пить его виски Proper Twelve. Завсегдатаи заведения считают поступок ирландца отвратительным.
Видео атаки Макгрегора на посетителя появилось в сети 15 августа. При этом сам инцидент произошел еще в апреле.
В марте Макгрегор разбил телефон фаната, который пытался сделать снимок ирландца. Сторонам удалось урегулировать вопрос в досудебном порядке.
Макгрегор - бывший чемпион Абсолютного бойцовского чемпионата (UFC) в двух весовых категориях. На его счету 21 победа и четыре поражения. В последнем бою, состоявшемся в октябре 2018 года, он досрочно уступил российскому бойцу Хабибу Нурмагомедову.скачать dle 11.3