İlham Əliyev Naxçıvanın vergilər nazirinə ali rütbə verdi
Prezident İlham Əliyev Vergilər Nazirliyinin əməkdaşlarına ali xüsusi rütbələrin verilməsi haqqında sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən, Naxçıvan Muxtar Respublikasının vergilər naziri Azər İslam oğlu Nağıyevə 3-cü dərəcəli dövlət vergi xidməti müşaviri xüsusi rütbəsi verilib.
Bundan başqa, Azərbaycan Respublikasının Vergilər Nazirliyi yanında Vergi cinayətlərinin ibtidai araşdırılması departamentinin baş direktoru Xəqani Qara oğlu İsgəndərova 3-cü dərəcəli dövlət ədliyyə müşaviri xüsusi rütbəsi verilib.скачать dle 11.3

Президент присвоил высшее звание министру налогов Нахчывана
Президент Ильхам Алиев подписал распоряжение о присвоении высших специальных званий сотрудникам Министерства налогов.
Как передаёт Median.Az со ссылкой на АЗЕРТАДЖ, согласно распоряжению, министру налогов Нахчыванской Автономной Республики Азеру Ислам оглу Нагиеву присвоено специальное звание советника государственной налоговой службы третьей степени.
Кроме того, главному директору департамента предварительного расследования налоговых преступлений при министерстве по налогам Азербайджана Хагани Гара оглы Искендерову присвоено специальное звание государственного советника юстиции третьей степени.скачать dle 11.3