Türkiyədə saxlanılan tanınmış televiziya aparıcılarından ikisi azadlığa buraxılıb
Türkiyədə narkotiklərlə mübarizə çərçivəsində aparılan əməliyyatda saxlanılan tanınmış televiziya aparıcılarından ikisi azadlığa buraxılıb.
Bu barədə Median.Az İHA-ya istinadən xəbər verir.
Məlumata görə, Ela Rumeysa Cebeci, Meltem Acet və Hande Sarıoğlu prokurorluqda ifadə verdikdən sonra Ədliyyə Tibb Qurumuna göndəriliblər.
Bundan sonra Ela Rumeysa Cebeci və Meltem Acet sərbəst buraxılıblar.
Xatırladaq ki, İstanbuldakı jandarm qruplarının tanınmış şəxsləri hədəf alan narkotik əməliyyatı çərçivəsində teleaparıcılar Ela Rumeysa Cebeci, Meltem Acet və Hande Sarıoğlu da daxil olmaqla çox sayda insan saxlanılmışdı.скачать dle 11.3

В Турции отпустили двух известных телеведущих, задержанных в ходе наркооперации
Двое известных телеведущих, задержанных в Турции в ходе операции по борьбе с наркотиками, были освобождены.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на İHA, Эла Румейса Джебеджи и Мелтем Аджет после дачи показаний в прокуратуре были направлены в Институт судебной медицины. После завершения необходимых процедур в жандармерии обе были отпущены.
Напомним, что в рамках операции жандармерии Стамбула, направленной против распространения наркотиков и ориентированной на известных персон, было задержано множество людей, среди них и телеведущие.скачать dle 11.3