Üç gün əvvəl itkin düşən keçmiş hərbçinin meyiti zibillikdə tapıldı
Bakıvaxtı.az-a istinadla xəbər verir ki, o, 21 noyabr 2025-ci il tarixində səhər saat 10 radələrində yaşadığı evdən çıxmış və bir daha geri qayıtmamışdı. Onun Suraxanı, Xətai, NZS, Neftçilər və "Sovetski" adlanan ərazilərdə görüldüyü bildirilmişdi.
Ailə üzvlərinin verdiyi məlumata əsasən, itkin düşmüş şəxs bu gün Əmircan qəsəbəsi ərazisində, zibillikdə ölü halda aşkarlanıb.
Qeyd edək ki, K.Xəlilov Birinci Qarabağ müharibəsinin iştirakçısı olub və uzun müddət hərbçi kimi xidmət edib. O, son olaraq Suraxanı Su Kanal İdarəsində çalışıb.скачать dle 11.3

Тело пропавшего три дня назад экс-военнослужащего нашли на свалке
Как передает Median.Az со ссылкой на bakıvaxtı.az, 21 ноября 2025 года примерно в 10:00 он вышел из дома и не вернулся.
Ранее сообщалось, что мужчину видели в Сураханском и Хатаинском районах, поселке НЗС, у станции метро "Нефтчиляр", а также на территории бывшей улицы Советской.
По информации членов семьи, сегодня К.Халилов был обнаружен мертвым на свалке в поселке Амирджан Сураханского района.
Отметим, что К.Халилов был участником первой Карабахской войны и долгое время служил в армии. Последним местом его работы являлось Сураханское районное управление водоканала.скачать dle 11.3