Leyla Əliyeva Lənkəranda internat məktəbi və Osman Mirzəyev adına 5 saylı uşaq evindən paylaşım edib - FOTO
22.11.2025 15:02 477
Noyabrın 21-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Prezident İlham Əliyevin gəlini Alyona Əliyeva Lənkəran şəhərində Sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün xüsusi internat məktəbində olublar.
Onlar, həmçinin Heydər Əliyev Fondu tərəfindən əsaslı təmir edilmiş Lənkəran şəhər Osman Mirzəyev adına 5 saylı uşaq evi sosial xidmət müəssisəsinin açılışında iştirak ediblər.

Лейла Алиева поделилась публикацией о посещении школы-интернат и открытии детского домом №5 имени Османа Мирзоева в Лянкяране - ФОТО
22.11.2025 15:02 588
21 ноября вице-президент Фонда Гейдара Алиева, основатель и руководитель общественного объединения IDEA Лейла Алиева и невестка Президента Азербайджана Ильхама Алиева Алёна Алиева посетили специальную школу-интернат для детей с ограниченными возможностями здоровья в городе Лянкяран.
Они также приняли участие в открытии детского дома №5 имени Османа Мирзоева в городе Лянкяран, капитально отремонтированного Фондом Гейдара Алиева.