İlham Əliyev BƏƏ prezidentini Füzulidə qarşıladı - FOTO
Sentyabrın 16-da Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin (BƏƏ) Prezidenti Şeyx Məhəmməd bin Zayed Al Nəhyan Azərbaycana rəsmi səfərə gəlib.
AZƏRTAC-a istinadən xəbər verir ki, Füzuli Beynəlxalq Hava Limanında ali qonağın şərəfinə fəxri qarovul dəstəsi düzülüb.
Azərbaycan Respublikası Prezidenti İlham Əliyev Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin Prezidenti Şeyx Məhəmməd bin Zayed Al Nəhyanı qarşılayıb.
Füzuli Beynəlxalq Hava Limanında Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin Prezidentinə işğaldan azad olunmuş ərazilərimizdə inşa edilmiş Füzuli, Zəngilan və Laçın Beynəlxalq Hava limanları haqqında məlumat verilib.

16 сентября президент Объединенных Арабских Эмиратов (ОАЭ) Шейх Мухаммед бен Заид аль-Нахайян прибыл с официальным визитом в Азербайджан.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, в Физулинском международном аэропорту в честь высокого гостя был выстроен почетный караул.
Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев встретил президента ОАЭ Шейха Мухаммеда бен Заида аль-Нахайяна.
В Физулинском международном аэропорту Шейху Мухаммеду бен Заиду аль-Нахайяну была предоставлена информация о построенных на освобожденных от оккупации территориях международных аэропортов Физули, Зангилан и Лачын.