Azyaşlı qızına vəhşicəsinə işgəncə verən ananın FOTOLARI (VİDEO)
Xəzər TV-yə istinadən xəbər verir ki, Mələyə sahib çıxan, öz övladlarından seçməyən, ona lap körpəlikdən sevgi verən, qəyyumluq edən ailə var imiş.
Məlum olub ki, Mələk 3 yaş 8 aylıqdır. 1 yaş 4 aylığından isə Cəmilə Nəsirova adlı qadın ailəsi ilə birgə körpə qızcığaza qəyyumluq edir. Cəmilə xanım deyir ki, gözəllik salonlarından birində çalışan ustadan eşidib ki, gənc ana övladına baxmaq üçün ailə axtarır. O, uşağın şəklini görür və razılaşır:
Qadın deyir ki, Fatimə Ramazanova yenidən öz övladını Nəsirovlar ailəsinə təhvil verir və ailəyə qəyyumluq verəcəyini vəd edir:
Cəmilə Nəsirova bildirir ki, Fatimə Ramazanova ailəyə yalandan vəd verir, amma qəyyumluq yox. 2024-cü ilin dekabrından yenidən uşağı ailədən alır, bu dəfə isə işgəncə verir.

Распространились кадры женщины, жестоко избивавшей малолетнюю дочь - ФОТО / ВИДЕО
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Xəzər TV, Мелек 3 года и 8 месяцев. С 1 года и 4 месяцев ее опекает женщина по имени Джамиля Насирова вместе со своей семьей. По словам Дж.Насировой, услышав от работницы одного из салонов красоты, что молодая мать ищет семью для ухода за своим ребенком, и увидев фотографию малышки, она согласилась смотреть за девочкой.
Спустя некоторое время мать Мелек - Фатима Рамазанова - пообещала официально передать ребенка под опекунство этой семьи. Однако в декабре 2024 года она забрала девочку и начала подвергать жестоким истязаниям.