09.10.2024 19:03 1 401
“Telegram”da tezliklə hədiyyələr və heşteqlərə aid olan, həmçinin mesajların redaktəsi zamanı yeni imkanlar yaradan 10 yeni funksiya əlavə olunacaq.
Bu barədə mesencerin həmtəsisçisi Pavel Durov öz kanalında bildirib.
“Bu yenilənmələrə hədiyyələrdə beş təkmilləşdirmə, heşteqlərdə üç yenilik, mesaj göndərildikdən sonra ona multimedia materialları əlavə etmək imkanı və mesajın redaktə vaxtını görmək imkanı daxildir”, – o, öz bloqunda yazıb.
Durov həmçinin öz komandasının operativliyini qeyd edib ki, onlar bir gün ərzində onun təklif etdiyi yenilənmələrin maketlərini hazırlaya biliblər.
“Təəccüblü deyil ki, “Telegram” komandası bu gün əksər mesajlaşma tətbiqlərinin necə işlədiyini formalaşdırıb və demək olar ki, kommunikasiya sahəsindəki bütün innovasiyalara öz töhfəsini verib”, – o vurğulayıb.скачать dle 11.3

Дуров анонсировал 10 новых функций в Telegram
В Telegram вскоре появится 10 новых функций, затрагивающих подарки и хештеги, а также новые возможности при редактировании сообщений.
Об этом сообщил сооснователь мессенджера Павел Дуров.
"Эти обновления включают в себя пять улучшений в подарках, три в хештегах, возможность добавлять мультимедийные материалы к сообщению после его отправки и возможность просматривать время редактирования сообщения", - написал он в своем блоге.
Дуров также отметил оперативность работы своей команды, которая за день смогла подготовить макеты предложенных им обновлений.
"Неудивительно, что команда Telegram сформировала то, как сегодня работает большинство приложений для обмена сообщениями, внося свой вклад практически во все инновации в области коммуникации", - заключил он.скачать dle 11.3