Çingiz Abdullayevin son durumu AÇIQLANDI
Səhhətində yaranan problemə görə Mərkəzi Gömrük Hospitalına yerləşdirilən Azərbaycan Yazıçılar Birliyinin katibi, Xalq yazıçısı Çingiz Abdullayevin durumu yaxşılaşıb.
Bu barədə “Report”a onun yaxınları məlumat veriblər.
Bildirilib ki, Ç.Abdullayevin həyatı üçün təhlükə sovuşub, durumu sabitləşib. Hazırda Xalq yazıçısının müalicəsi xəstəxana şəraitində davam etdirilir.
Qeyd edək ki, Ç.Abdullayev bir neçə gün əvvəl zəhərlənib. O, xəstəxana şəraitində müalicə alaraq evə buraxılmışdı. Xalq yazıçısı səhhətində yenidən problem yarandığından hospitala yerləşdirilib.скачать dle 11.3

Стало известно о состоянии здоровья народного писателя Чингиза Абдуллаева
Состояние народного писателя Азербайджана Чингиза Абдуллаева, госпитализированного в Центральную больницу Государственного таможенного комитета (ГТК), стабилизировалось.
Об этом сообщили Report его родственники.
Чингиз Абдуллаев продолжает проходить лечение в больнице, угрозы его жизни нет.
Ранее сообщалось, что Чингиз Абдуллаев несколько дней назад был госпитализирован с диагнозом "отравление". После лечения его выписали домой. Однако его состояние вновь резко ухудшилось, народного писателя повторно поместили в Центральную больницу ГТК.