Nazir aparat rəhbəri vəzifəsinin icrası ilə bağlı əmr imzaladı
İqtisadiyyat.az-ın əldə etdiyi məlumata görə, bununla bağlı müdafiə sənayesi naziri Vüqar Mustafayev müvafiq əmr imzalayıb.
Belə ki, nazirin müvafiq əmri ilə Aparat rəhbəri vəzifəsini icra etmək müvəqqəti olaraq S.Ağabalayevə tapşırılıb.
Xatırladaq ki, 2019-2023-cü illərdə Müdafiə Sənayesi Nazirliyinin Aparat rəhbəri Zaur Əliyev olub. O, ötən ilin sonlarında vəzifəsindən azad edilib.

Назначен врио руководителя аппарата министерства
Временное исполнение обязанностей руководителя аппарата Министерства оборонной промышленности Азербайджана возложено на Самира Агабалаева.
Как сообщает iqtisadiyyat.az, в связи с этим глава ведомства Вугар Мустафаев подписал соответствующий приказ.
Напомним, что в 2019-2023 годах этот пост занимал Заур Алиев. Он был освобожден от должности в конце прошлого года.