Futbol millimizin Xorvatiyada Monteneqroya qarşı start heyəti bilindi
Bu gün Azərbaycan millisi Millətlər Liqasının V turunda Monteneqro ilə qarşılaşacaq.
Müharibə şəraitinə görə Bakıda yox, Xorvatiyanın Zapreşiç şəhərində baş tutacaq görüş öncəsi millimizin baş məşqçisi Canni de Byazi və onun həmkarı Faruk Hacibeqiç start heyəti və ehtiyat oyunçuları müəyyənləşdirib.
Qeyd edək ki, İvan Laylak-İviç adına stadionda keçiriləcək və rusiyalı hakim Sergey İvanovun idarə edəcəyi qarşılaşma Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da başlayacaq.
Azərbaycan: 12. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 14. Elvin Bədəlov, 15. Bədəvi Hüseynov, 3. Azər Salahlı, 5. Maksim Medvedev (k), 2. Qara Qarayev, 6. Vüqar Mustafayev, 13. Abbas Hüseynov, 10. Rəhim Sadıxov, 7. Tellur Mütəllimov, 11. Mahir Emreli
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev, 23. Aydın Bayramov, 4. Rahil Məmmədov, 8. Şəhriyar Əliyev, 9. Ramil Şeydayev, 16. Elvin Camalov, 17. Vüsal İsgəndərli, 18. Mərt Çelik, 19. Mirabdulla Abbasov, 20. İsmayıl İbrahimli, 21. Amin Seydiyev, 22. Xəyal Nəcəfov
Monteneqro: 12. Milan Miyatoviç, 2. Aleksandar Sofranats, 5. İqor Vuyaçiç, 6. Risto Radunoviç, 23. Adam Maruşiç, 7. İqor İvanoviç, 19. Aleksandar Şekiç, 8. Marko Bakiç, 17. Sead Xakşabanoviç, 9. Stefan Muqoşa, 10. Stevan Yovetiç (k)
Ehtiyat oyunçular: 1. Daniyel Petkoviç, 13. Miloş Draqoyeviç, 3. Saşa Baliç, 4. Maro Vukçeviç, 11. Fatoş Beçiray, 14. Vukan Saviçeviç, 16. Vladimir Yovoviç, 18. Neboyşa Kosoviç, 20. Dino İslamoviç, 21. Aleksandar Bolyeviç, 22. Miloş Raykoviçскачать dle 11.3