Daşkəsən polisindən ƏMƏLİYYAT: Dəstə üzvləri ƏLƏ KEÇDİLƏR - FOTO » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Daşkəsən polisindən ƏMƏLİYYAT: Dəstə üzvləri ƏLƏ KEÇDİLƏR - FOTO
Daşkəsən Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarının keçirdikləri əməliyyat-axtarış tədbirləri nəticəsində rayon ərazisində oğurluq hadisələri törədən İmran Abdullayev, Qismət Süleymanov, Elvin Həsənov və Röyal Verdiyev saxlanılıblar.
Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin Gəncə regional qrupundan verilən məlumata görə, onlar müxtəlif vaxtlarda 8 mənzildən dəyəri 5000 manat olan məişət və elektrik avadanlıqları oğurlayıblar.

В Дашкесанском районе задержаны подозреваемые в кражах - ФОТО » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
В Дашкесанском районе задержаны подозреваемые в кражах - ФОТО
В результате оперативно-разыскных мероприятий, проведенных сотрудниками Дашкесанского районного отдела полиции, по подозрению в совершении краж были задержаны Имран Абдуллаев, Гисмет Сулейманов, Эльвин Гасанов и Роял Вердиев.
Как сообщили в гянджинской региональной группе пресс-службы МВД, в разное время из восьми домов на территории района были украдены бытовая техника и электрооборудование на сумму 5 000 манатов.