Paşinyanı tənqid edən erməni polkovnikin evində axtarış aparılıb - VİDEO » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Paşinyanı tənqid edən erməni polkovnikin evində axtarış aparılıb - VİDEO
Ermənistanın hüquq-mühafizə orqanlarının əməkdaşları Ermənistan ordusunun ehtiyatda olan polkovniki Volodya Avetisyanın evində axtarış aparıblar.
V.Avetisyan axtarış zamanı yaşanan hadisələri telefonuna çəkərək öz “Facebook” səhifəsində paylaşıb.
V.Avetisyan baş verənlərə görə, Ermənistanın baş naziri Nikol Paşinyanı günahlandırıb.
Qeyd edək ki, Volodya Avetisyan N.Paşinyanı mütəmadi tənqid edən keçmiş hərbçilərdəndir. O, N.Paşinyanı Azərbaycana məxsus olan əraziləri Bakıya qaytarmaqda, döyüşsüz təslim etməkdə ittiham edir.
“Nikol Paşinyan öz ölkəsini qorumaq istəyən bütün vətənpərvərləri təqib edir”, - Volodya Avetisyan.скачать dle 11.3

Проведен обыск в доме армянского полковника, критикующего Пашиняна - ВИДЕО » Median.Az - Bütün xəbərlər bir ünvanda
Проведен обыск в доме армянского полковника, критикующего Пашиняна - ВИДЕО
Сотрудники правоохранительных органов Армении провели обыск в доме полковника запаса армянской армии Володи Аветисяна.
Об этом В.Аветисян сообщил во время прямого эфира на Facebook.
Полковник обвинил в произошедшем премьер-министра страны Никола Пашиняна.
Отметим, что Володя Аветисян - один из бывших военных, которые регулярно критикуют Пашиняна. Аветисян обвиняет премьер-министра в том, что тот вернул Баку принадлежащие Азербайджану территории и сдал их без боя.
"Я прямо говорю, что сейчас Пашинян преследует всех патриотов, которые хотят сохранить родину", - заявил он.скачать dle 11.3