Menecer: Onlar Həbibə toxuna da bilməz
Rusiyalı idmançı Həbib Nurməhəmmədovun meneceri Əli Abdel-Əziz bəyan edib ki, gəlir gətirməyən döyüşlər maraqsızdır.
Menecer Həbibin çempion tituluna iddialı olan şəxslərlə döyüşməsini istəmədiyini bildirib.
“Həbib dünya super ulduzuna çevrildi. O, Putin, Ərdoğanla görüşür. O biri oğlan isə dükanda spirtli içki satır. Sanki onlar fərqli planetlərdəndir. Qoy hər kəs öz işi ilə məşğul olsun”, - deyə o vurğulayıb.
Menecer doğrudan da Konor Makqreqorun öz qanı ilə boğulacağını görmək istədiyini bildirib:
“Askren, Vudli. Onlardan heç biri Həbibə toxuna da bilməz. Məni iddiaçılar narahat etmir, bizə 50-100 milyon dolları gətirəcək şəxs lazımdır. Askrenlə Vudli isə heç 100 min dollar gətirməyəcəklər”.скачать dle 11.3

Менеджер: Они даже не дотронутся до Хабиба
Менеджер российского чемпиона UFC в легком весе Хабиба Нурмагомедова Али Абдель-Азиз заявил о том, что его не интересуют бои, которые не принесут прибыль.
Он не хочет, чтобы Нурмагомедов проводил поединки с возможными претендентами на титул.
«Хабиб стал мировой суперзвездой. Он встречается с Путиным, Эрдоганом, а второй парень торгует алкоголем в ларьке. Они будто с разных планет. Пусть продолжает заниматься своими делами.
Я действительно хотел видеть, как Макгрегор будет давиться собственной кровью после всего, что он наговорил.
Аскрен, Вудли. Никто из них даже не дотронется до Хабиба. Меня не беспокоят претенденты, мне нужен тот, кто принесёт нам 50-100 миллионов долларов.