Mirşahin: Unitaz-adamlara tüpürüb keçmək də olar - VİDEO
AŞPA-da olan nümayəndələrimizin bir-iki saçı uzun suray xanım qarşısında özünü bir az ehtiyatlı və ya qismən ürkək aparması mənə çatmadı.
xəbər verir ki, bunu “Real” TV-nin efirində telekanalın rəhbəri Mirşahin Ağayev “Mir Şahinin vaxtı” proqramında deyib.
“Mən düşünürdüm ki, Azərbaycanın konkret olaraq düşmənləri ilə bir ideoloji barrikadanı paylaşan Orduxan, Tural kimi əl-ayaq və dümbül yığını dərhal Azərbaycan xalqı adından rəmzi tüpürcəyə qonaq ediləcək.
Dövlətimizi, xalqımızı biabır etdiklərinə, xalqımızın imicinə özünəməxsus zir-zibil yapışdırdıqlarına görə. Amma o adamcıqların qarşısında, bağışlayın məni, səhv etsəm, amma mənə elə gəldi ki, bizimkilərdə - bir özünə bəraət qazandırmaq cəhdi var.
Siqaretini təcili söndürüb ərazini tərk edən millət vəkillərimiz, məncə, qarşı tərəfə onların layiq olmadığı hörməti göstərdi. Gərək ki, Səməd Seyidov idi, unitaz-adamlardan birindən soruşdu ki, mən sizin haqqınızda nəsə demişəm?
Axı, bu, evrounitazların davamları özlərini o ki var batırıblar ki, sizə yanaşanda rəmzi olaraq burnunuzu tutub keçə bilərdiniz, ay Səməd müəllim! Bir az kreativ olun. Hər dəfə cavab vermək lazım deyil. Məsələn, tüpürüb keçmək də olar”.скачать dle 11.3

Миршахин рассказал о людях-унитазах – ВИДЕО
Глава телеканала «Real» Миршахин Агаев не может понять поведение представителей Азербайджана в ПАСЕ, «спасовавших перед двумя-тремя длинноволосыми девами».
Как передаёт Median.Az со ссылкой на oxu.az, об этом телеведущий сказал в эфире передачи «Mir Şahinin vaxtı».
«Я думал, что сборище всяких Ордуханов и Туралов, которые делят одну и ту же идеологическую баррикаду с врагами Азербайджана, превратятся в объект для плевков со стороны азербайджанского народа. За то, что они позорят нашу нацию и портят ее имидж.
Но наши, простите, если я ошибаюсь – пытаются оправдаться перед ними.
Мне кажется, что наши депутаты, потушившие свои сигареты и поторопившиеся уйти, проявили незаслуженное уважение к противоположной стороне. Надо было, чтобы Самед Сеидов спросил у одного из этих людей-унитазов: Я что-то сказал про вас?
Ведь эти евроунитазы так запачкали себя, что вы могли бы просто зажать нос и пройти мимо, Самед муаллим! Будьте немного креативны. Не надо каждый раз отвечать. К примеру, просто плюньте и пройдите».скачать dle 11.3