Ağ Evdə keçirilən UFC turnirində qalmaqal
ABŞ prezidentinin rəsmi iqamətgahında - Ağ Evin ərazisində keçirilən "UFC Freedom 250" turniri qalmaqallı səhnələrlə də yadda qalıb.
"Haber Global"a istinadən xəbər verir ki, belə hallardan biri gənc idmançı Coş Hokitin döyüşün ikinci raundunda Derrik Lyuisi nokaut etməsindən sonra baş verib.
Döyüş meydanından çıxan amerikalı idmançı ölkəsinin lideri Donald Trampa boyunbağı hədiyyə edib. Daha sonra mikrofonu götürən idmançı "Mişel Obama əslində kişidir" deyib. Bu qəribə ittiham tamaşaçıların bəziləri tərəfindən alqışlansa da, bir çox azarkeşlər döyüşçünün belə davranışını təəccüb və çaşqınlıqla qarşılayıblar.

На турнире UFC, проведённом в Белом доме, произошел скандал
На территории Белого дома - официальной резиденции президента США - прошёл турнир UFC White House - Freedom 250, который запомнился и скандальными сценами.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Haber Global, один из таких случаев произошёл после того, как молодой спортсмен Джош Хокит нокаутировал Деррика Льюиса во втором раунде боя.
Покинув октагон, американский спортсмен подарил лидеру своей страны Дональду Трампу ожерелье. Затем, взяв микрофон, спортсмен заявил: "Мишель Обама на самом деле мужчина". Хотя это странное обвинение было встречено аплодисментами части зрителей, многие болельщики восприняли подобное поведение бойца с удивлением и замешательством.