Məşhur həkimə VƏZİFƏ VERİLDİ - FOTO
Median.Az "Qaynarinfo"ya istinadla xəbər verir ki, Afiyəddin İsgəndərov Səhiyyə Nazirliyinin akademik C.Abdullayev adına Elmi-Tədqiqat Kardiologiya İnstitutunun Müalicə işlər üzrə direktor müavini - Baş həkimi təyin edilib.
Bununla bağlı səhiyyə naziri Teymur Musayev bir müddət əvvəl müvafiq əmr imzalayıb.
Qeyd edək ki, ötən ilin oktyabr ayında kardioloq Afiyəddin İsgəndərov öz xahişi ilə "Bilgəh" kardioloji sanatoriyasının direktoru vəzifəsindən ayrılmışdı. Hazırda "Bilgəh" kardioloji sanatoriyasının direktoru vəzifəsini Ləman Məlikova icra edir.

Известный кардиолог назначен на высокую должность - ФОТО
Известный кардиолог Афияддин Искендеров назначен на должность заместителя директора по лечебной работе - главного врача Научно-исследовательского института кардиологии имени академика Дж.Абдуллаева Министерства здравоохранения.
Как сообщает Qaynarinfo, соответствующий приказ подписал глава ведомства Теймур Мусаев.
Отметим, что в октябре прошлого года кардиолог А.Искендеров по собственному желанию покинул должность директора кардиологического санатория "Бильгя". В настоящее время обязанности директора кардиологического санатория "Бильгя" исполняет Ляман Меликова.