07.05.2026 14:10 483
İsmayıllı rayon sakini 43 yaşlı Aqşin Behbudov yaşadığı ünvandan çıxıb naməlum istiqamətə gedərək bir daha geri qayıtmayıb.
Bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidmətinin regional qrupu məlumat yayıb.
"Onun əlamətləri: boyu 185 sm, saçları şabalıdı, arıq bədən quruluşludur. Şəkildəki şəxsi görənlərdən və haqqında məlumatı olanlardan DİN-in "102" Xidməti Zəng Mərkəzi və Nazirliyin sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrinə, həmçinin İsmayıllı Rayon Polis Şöbəsinin 020-285-11-89 şəhər və 050-280-45-00 mobil nömrələrinə zəng edərək məlumat vermələri xahiş olunur", - məlumatda qeyd olunub.

В Исмайыллинском районе пропал 43-летний мужчина - ФОТО
Житель Исмайыллинского района, 43-летний Агшин Бехбудов, ушел из дома в неизвестном направлении и не вернулся.
Об этом сообщает Median.Az со ссылкой на региональную группу пресс-службы Министерства внутренних дел (МВД).
"Его приметы: рост 185 см, шатен, худощавого телосложения. Тех, кто видел человека на фото и располагает информацией о нем, просят сообщить об этом в колл-центр 102 МВД, официальные страницы министерства в социальных сетях, а также в Исмайыллинский районный отдел полиции, позвонив по городскому (020) 285-11-89 и мобильному (050) 280-45-00 номерам", - говорится в сообщении.