02.04.2026 21:21 720
Ağdaş rayon sakini, 28 yaşlı Söygülü Yusibova yaşadığı ünvandan çıxıb naməlum istiqamətə gedərək bir daha geri qayıtmayıb.
Bildirilib ki, S.Yusibovanın boyu 163 sm, arıq bədən quruluşludur. Evdən çıxan zaman əynində qara şalvar və yaşıl rəngli gödəkçə olub.
Şəkildəki şəxsi görənlərdən və haqqında məlumatı olanlardan DİN-in "102" Xidməti Zəng Mərkəzi və nazirliyiin sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrinə, həmçinin Ağdaş Rayon Polis Şöbəsinin 020-235-51-81 şəhər və 050-451-69-52 mobil nömrələrinə zəng edərək məlumat vermələri xahiş olunur.

В Агдаше пропала без вести 28-летняя женщина - ФОТО
28-летняя жительница Агдашского района Сёйгюлю Юсибова вышла из своего дома, отправившись в неизвестном направлении, и не вернулась.
Ее приметы: рост - 163 см, худощавого телосложения. При выходе из дома на ней были черные брюки и зеленая куртка.
Владеющих какой-либо информацией о С.Юсибовой просят обратиться в службу "102" Министерства внутренних дел, на официальные страницы ведомства в социальных сетях или в Агдашский районный отдел полиции по номерам: (020) 235-51-81 и (050) 451-69-52.скачать dle 11.3