Naxçıvanda evdən iki nəfərin meyiti tapıldı - ARAŞDIRMA APARILIR
-a Baş Prokurorluğunun Mətbuat xidmətindən verilən məlumata görə, fakt üzrə rayon prokurorluğunda araşdırma aparılır.
"Martın 22-də Babək rayonu Yarımca kəndi ərazisində yerləşən fərdi yaşayış evlərindən birinin hamam otağında iki nəfərin (ər və arvad) meyitinin aşkar edilməsi faktı üzrə rayon prokurorluğunda araşdırma aparılır", - məlumatda vurğulanıb.
Xatırladaq ki, martın 22-də Babək rayonunun Yarımca kəndində Baxşəli Yunis oğlu Allahverdiyev və onun həyat yoldaşı Gülnarə Xalıqverdi qızı Hüseynovanın meyitləri yaşadıqları mənzildən tapılıb.скачать dle 11.3

В Нахчыване в доме обнаружены два тела: ведётся расследование
Как сообщили в пресс-службе Генеральной прокуратуры, по данному факту районной прокуратурой ведётся расследование.
"По факту обнаружения 22 марта в ванной комнате одного из частных домов, расположенных на территории села Ярымджа Бабекского района, тел мужа и жены районной прокуратурой ведётся расследование", - подчёркивается в информации.
Напомним, что 22 марта в селе Ярымджа Бабекского района тела Бахшали Юнис оглу Аллахвердиева и его супруги Гюльнары Халыгверди гызы Гусейновой были обнаружены в их квартире.скачать dle 11.3