"Hacı Mazan"ın polkovnik oğlu işdən çıxarıldı
"Hacı Mazan" kimi tanınan məşhur və qalmaqallı iş adamı Ramazan Zeynalovun oğlu, polkovnik Bayram Ramazanov vəzifəsindən azad edilib.
Bakupost.az-a istinadən xəbər verir ki, bununla bağlı əmr daxili işlər naziri, general-polkovnik Vilayət Eyvazov tərəfindən imzalanıb.
Qeyd edək ki, Bayram Ramazanov 2021-ci ildən etibarən Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsinin (BDYPİ) Ağsu rayonunda yerləşən 3 saylı rayonlararası qeydiyyat-imtahan və texniki baxış şöbəsinin rəisi vəzifəsində çalışırdı.
O, bundan əvvəl BDYPİ-nin Yol Hərəkətinin Təşkili şöbəsində inspektor, eləcə də Sumqayıt Şəhər Polis İdarəsinin Dövlət Yol Polisi Şöbəsinin rəisi vəzifələrində xidmət keçib.
Bayram Ramazanovun işdən azad edilməsinin səbəbləri ilə bağlı rəsmi açıqlama verilməyib.скачать dle 11.3

Сын "Гаджи Мазана" уволен с должности
Сын известного и скандального предпринимателя Рамазана Зейналова, известного как "Гаджи Мазан", полковник Байрам Рамазанов освобождён от занимаемой должности.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на bakupost.az, соответствующий приказ подписал министр внутренних дел Азербайджана генерал-полковник Вилаят Эйвазов.
Отметим, что Байрам Рамазанов с 2021 года занимал должность начальника 3-го межрайонного отдела регистрации-экзамена и технического осмотра Главного управления государственной дорожной полиции (ГУГДП), расположенного в Агсуинском районе.
Ранее он служил инспектором в отделе организации дорожного движения ГУГДП, а также возглавлял отдел Государственной дорожной полиции Сумгайытского городского управления полиции.