Keşlədə tikinti materialları yığılan ərazidə yanğın olub - Video
Bildirilib ki, məlumatla əlaqədar dərhal əraziyə FHN-in Dövlət Yanğından Mühafizə Xidmətinin qüvvələri cəlb olunub.
Yanğınsöndürənlərin çevik müdaxiləsi sayəsində yanğın genişlənməsinə imkan verilmədən qısa müddətdə söndürülüb.
Yanğın nəticəsində ümumi sahəsi 400 kvadratmetr olan talvar altına yığılmış tikinti materialları 150 kv.m sahədə və yaxınlıqda dayanmış "Mercedes" markalı minik avtomobilinin salon hissəsi qismən yanıb.
Tikinti materialları və avtomobilin qalan hissəsi, ətraf ərazilər yanğından mühafizə olunub.скачать dle 11.3

В Баку произошел пожар на складе строительных материалов - Видео
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Министерство по чрезвычайным ситуациям Азербайджана (МЧС), на место происшествия немедленно прибыли силы Государственной службы пожарной охраны МЧС.
Благодаря оперативным действиям пожарных возгорание удалось ликвидировать в короткие сроки, не допустив его распространения.
В результате пожара на площади 150 квадратных метров сгорели строительные материалы, складированные под навесом общей площадью 400 квадратных метров, а также выгорел салон автомобиля Mercedes, припаркованного поблизости.