Qazaxdan Bakıya gələn 45 yaşlı kişi itkin düşdü
Rayonun Aslanbəyli kənd sakini, 1980-ci il təvəllüdlü, Camal Mədət oğlu Məmmədov avqustun 2-də yaşadığı ünvandan çıxaraq Bakı şəhərinə gəlib və bir daha geri qayıtmayıb.
İtkin düşən şəxsin əlamətləri belədir: gözlərinin rəngi qəhvəyi, boyu 176 sm, orta bədən quruluşludur. Sonuncu dəfə evdən gedərkən üzərində ağ köynək, qara şalvar, qara ayaqqabı olub.
Fotodakı şəxsi tanıyanlardan və barəsində məlumatı olanlardan DİN-in "102" xidmətinə, həmçinin Qazax Rayon Polis Şöbəsinin 0229 5 14 97, 051 233 40 22, 050 258 57 57 şəhər və mobil nömrələrinə zəng edərək məlumat vermələri xahiş olunur.скачать dle 11.3

Приехавший из Газахского района в Баку 45-летний мужчина пропал без вести
Житель села Асланбейли Джамал Мамедов (1980 г.р.) 2 августа покинул свой дом, приехал в город Баку и больше не вернулся.
Приметы пропавшего: карие глаза, рост 176 см, среднего телосложения. В последний раз, когда он уходил из дома, на нем была белая рубашка, черные брюки, черная обувь.
Тех, кто узнал человека на фото и располагает информацией о нём, просят сообщить в службу 102 МВД, а также позвонить в Газахский районный отдел полиции по городским и мобильным номерам 0229 5 14 97, 051 233 40 22, 050 258 57 57.скачать dle 11.3