Gəncədə məktəblilər arasında DAVA - Xəsarət alan var (YENİLƏNİB)
Gəncədə məktəblilər arasında baş verən dava nəticəsində bir nəfər xəsarət alaraq xəstəxanaya yerləşdirilib.
"Martın 22-də saat 14:10-da 2008-ci il təvəllüdlü şəxs (kişi cinsli) Gəncə Şəhər Birləşmiş Xəstəxanasının nəzdində olan Abbas Səhhət adına xəstəxananın Təcili yardım şöbəsinə hospitalizasiya olunub.
Sol gözünün hematoması və dəqiqləşdirilməmiş kəllə-beyin travması diaqnozu təyin edilən pasiyentə zəruri tibbi xidmətlər göstərilib.
Vəziyyəti orta ağır qiymətləndirilən şəxsin müalicəsi müvafiq şöbədə davam etdirilir", - məlumatda qeyd olunub.
Gəncədə məktəblilər arasında dava olub.
"Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, Əhməd Cavad adına 2 nömrəli tam orta məktəbin şagirdləri - 2009-cu il təvəllüdlü Fərid Quliyev, 2010-cu il təvəllüdlü Amin Hümbətov və Raul Hüseynov müxtəlif dərəcəli xəsarətlər alıblar.

Драка между школьниками в Гяндже, есть пострадавший (ОБНОВЛЕНО)
"22 марта в 14:10 подросток 2008 года рождения был госпитализирован в отделение скорой помощи больницы имени Аббаса Саххата при Гянджинской городской объединенной больнице.
Пациенту, у которого диагностирована гематома левого глаза и черепно-мозговая травма, оказана необходимая медицинская помощь.
Его состояние оценивается как средней степени тяжести, лечение продолжается в соответствующем отделении", - отмечается в информации.
В Гяндже между школьниками произошла драка.
Как сообщает Median.Az со ссылкой на Qafqazinfo, учащиеся средней школы № 2 имени Ахмеда Джавада - Фарид Гулиев (2009 г.р.) Амин Гумбатов (2010 г.р.) и Рауль Гусейнов (2010 г.р.) получили травмы различной степени тяжести.