Messinin mühafizəçisinə meydana daxil olmaq qadağası qoyulub
Məlumatda qeyd olunur ki, argentinalı hücumçunun cangüdəni daha əvvəl bir neçə dəfə meydana daxil olub. Bu, azarkeşlərin L.Messi ilə şəkil çəkdirmələrinə görə baş verib.
Öz növbəsində, mühafizəçi özü də artıq meydana çıxmağına icazə verilmədiyini təsdiqləyib:
"Artıq mənim meydançaya daxil olmağıma icazə verilmir. Yeddi il Avropada, Liqa 1-də və Çempionlar Liqasında çalışdım. Bu müddət ərzində meydana cəmi altı nəfər daxil olub. ABŞ-də 20 ayda 16 cəhd olub. Burada böyük problem var, problem mən deyiləm. Əlbəttə, liqanın qərarını da başa düşürəm".
Məlumat üçün əlavə edək ki, Yassin Çeuko İraq və Əfqanıstanda döyüş təcrübəsi olan ABŞ ordusunun keçmiş xüsusi təyinatlı hərbiçisidir. O, həmçinin qarışıq döyüş növləri (MMA) yarışlarında iştirak edib.скачать dle 11.3

Телохранителю Лионеля Месси запретили выбегать на поле во время матчей
Источник сообщает, что такой запрет мотивирован тем, что на каждом стадионе присутствует охрана, не требующая дополнительной помощи. Телохранитель Месси ранее неоднократно оказывался в центре внимания после того, как болельщики выбегали на поле, чтобы сфотографироваться со своим кумиром.
"Мне больше не разрешают выходить на поле. Я работал в Европе семь лет, в Лиге 1 и Лиге чемпионов. За это время на поле вышло всего шесть человек. С тех пор как я приехал в США, всего за 20 месяцев было совершено 16 попыток.
Здесь огромная проблема. Я не проблема - позвольте мне помочь Лео. Я люблю МЛС, но нам нужно работать вместе. Я люблю помогать. Я не лучше кого-либо, но у меня есть опыт в Европе. Но, конечно, я понимаю решение лиги", - приводит слова Чеуко источник.
Напомним, Чеуко - бывший спецназовец армии США, имеющий боевой опыт в Ираке и Афганистане, владеющий боевыми искусствами и участвовавший в нескольких боях ММА.