Beyləqanda baş verən ağır qəzanın DETALLARI MƏLUM OLDU
Bu barədə Daxil İşlər Nazirliyinin Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsinin rəsmisi, polis polkovnik-leytenantı Mübariz Ağayev məlumat verib.
"Martın 12-də saat 17:00-da Füzuli rayonu, Əhmədbəyli kənd sakini Qəhrəman Qurbanov idarə etdiyi VAZ-2115 markalı avtomobillə Daşburun-Yuxarı Qarabağ avtomobil yolunun Allahyarlı kəndi ərazisindən keçən 25-ci kilometrliyində hərəkətdə olarkən qarşıdan gələn Beyləqan rayon sakini Hüseyn Bəndalızadənin idarə etdiyi "Mercedes-Benz" markalı avtomobillə toqquşub.
Qəza nəticəsində Qəhrəman Qurbanovun sərnişini, Füzuli rayonu, Zobçuq qəsəbə sakini 1999-cu il təvəllüdlü Ravin Mübah oğlu Əliyev müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri ilə xəstəxanaya çatdırılıb. Faktla bağlı araşdırma aparılır", - deyə Mübariz Ağayev məlumatda qeyd edib.скачать dle 11.3

Стали известны подробности ДТП в Бейлаганском районе
Как сообщил представитель Главного управления Государственной дорожной полиции Министерства внутренних дел полковник-лейтенант полиции Мубариз Агаев, авария произошла 12 марта около 17:00 на 25-м километре автомобильной дороги Дашбурун - Юхары Карабах на территории села Аллахъярлы.
"Автомобиль ВАЗ-2115, за рулем которого находился житель села Ахмедбейли Физулинского района Гахраман Гурбанов, столкнулся с Mercedes-Benz, которым управлял житель Бейлаганского района Гусейн Бендализаде.
В результате аварии пассажир Г.Гурбанова, житель поселка Зобчуг Физулинского района Равин Алиев (1999 г.р.) был госпитализирован с травмами различной степени тяжести. По данному факту ведется расследование", - добавил М.Агаев.