06.03.2025 12:05 825
Bildirilib ki, Nəsimi rayonu ərazisində yeni çəkilmiş qaz xəttinin mövcud şəbəkəyə qoşulması, Suraxanı rayonunun Hövsan qəsəbəsi, O.Şabanov küçəsində qaz sayğaclarının giriş hissələrinin yığılması məqsədilə martın 6-da saat 10:00-dan etibarən qaz təchizatı dayandırılacaq.
Qaz təchizatı dayandırılan müddətdə Nəsimi rayonu üzrə Mirzəağa Əliyev, Süleyman Ələsgərov, Rəşid Behbudov, Şəmsi Bədəlbəyli küçələrinin, Suraxanı rayonu üzrə isə Hövsan qəsəbəsi, O.Şabanov küçəsinin qaz təchizatında müvəqqəti fasilə yaranacaq.скачать dle 11.3

06.03.2025 12:05 879
Сегодня будет приостановлена подача газа на некоторые территории Насиминского и Сураханского районов Баку.
Об этом сообщает Median.Az со ссылкой на информацию, распространенную производственным объединением "Азеригаз" Государственной нефтяной компании Азербайджана (SOCAR).
В связи с ремонтными работами 6 марта с 10:00 будет приостановлено газоснабжение улиц Мирзааги Алиева, Сулеймана Алескерова, Рашида Бейбутова, Шамси Бадалбейли в Насиминском, а также поселка Говсан и улицы Огтая Шабанова в Сураханском районах столицы.скачать dle 11.3