Dəmiryol vağzalının şüşəsini sındırdı: "10 bakal pivə içmişdim..."
"Azərbaycan Dəmir Yolları" (ADY) QSC-nin Gəncə Dəmiryol Vağzalının gözləmə zalının şüşəsini sındıran şəxs həbs edilib.
"Qaynarinfo"nun məlumatına görə, hadisə ilə bağlı 1998-ci il təvəllüdlü Mehman C. saxlanılaraq barəsində İnzibati Xətalar Məcəlləsinin 510 və 535.1-ci maddələri ilə protokol tərtib olunub və iş məhkəməyə göndərilib.
Məlum olub ki, Mehman 10 bakal pivə içərək, dəmiryol vağzalına gedib və siqaretlə gözləmə zalına daxil olub. Vağzalda zal gözətçisi işləyən şəxs ona öz iradını bildirdiyinə görə təqsirləndirilən şəxs əsəbi halda gözləmə zalının şüşəsini təpiklə vuraraq sındırıb. O, hadisəni törətdiyinə görə peşman olduğunu bildirib.

Мужчина разбил стекло железнодорожного вокзала: Я выпил 10 бокалов пива...
Арестован мужчина, разбивший стекло в зале ожидания железнодорожного вокзала города Гянджа ЗАО "Азербайджанские железные дороги" (AЖД).
Как сообщает Qaynarinfo, в связи с инцидентом был задержан Мехман Дж. (1998 г.р.), в его отношении составлен протокол по статьям 510 и 535.1 Кодекса об административных проступках АР, дело направлено в суд.
Выяснилось, что Мехман, выпив 10 бокалов пива, отправился на железнодорожный вокзал и вошел в зал ожидания с сигаретой. Когда дежурный сделал ему замечание, обвиняемый в гневе ударил ногой и разбил стекло зала ожидания. Он заявил, что сожалеет о совершенном поступке.