İlham Əliyev: "Azərbaycanla Rusiya arasında ikitərəfli münasibətlərin dinamikası nəzərə çarpır"
"Azərbaycan ilə Rusiya arasında ikitərəfli münasibətlərin dinamikası Prezident Vladimir Putinin Bakıya dövlət səfərindən sonra kifayət qədər nəzərə çarpır".
AZƏRTAC xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Rusiya Prezidenti Vladimir Putinlə görüşdə bildirib.
"Sizin dövlət səfərinizdən sonra ikitərəfli münasibətlərimizin dinamikası kifayət qədər nəzərə çarpır. Müxtəlif strukturların nümayəndələri səviyyəsində avqust ayında Bakıda əldə olunmuş qərarların tamamlanması çərçivəsində hökumət üzvləri arasında artıq çoxlu təmaslar olub".скачать dle 11.3

08.10.2024 14:21 1 563
Динамика двусторонних отношений между Азербайджаном и Россией после государственного визита президента Владимира Путина в Баку достаточно заметная.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, об этом заявил Президент Азербайджана Ильхам Алиев на встрече с российским коллегой Владимиром Путиным.
"После вашего государственного визита динамика наших двусторонних отношений достаточно заметная. Было много контактов уже на уровне представителей различных структур, членов правительства в рамках дополнения тех решений, которые были достигнуты в августе в Баку", - отметил глава нашего государства.скачать dle 11.3