Yeni Günəşlidə avtomobil marketə çırpılıb, yaralananlar var - YENİLƏNİB
Sentyabrın 11-də paytaxtın Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi ərazisində vətəndaş G.İsayeva idarə etdiyi "Toyota" markalı avtomobillə idarə etməni itirərək marketlərdən birinin qarşısında avtoqəza törədib.
Bu barədə "Report"a DİN-in Mətbuat Xidmətinin əməkdaşı İbrahim Əmiraslanlı bildirib.
Onun sözlərinə görə, marketin önündə olan 3 nəfər müxtəlif dərəcəli bədən xəsarətləri alıblar.
Hadisə ilə bağlı ərazi üzrə polis orqanında təhqiqat araşdırması başlanılıb. Xəsarətlərin dərəcəsini müəyyən etmək məqsədilə müvafiq ekspertiza təyin edilib.
Araşdırma davam etdirilir.
21:16
Bakıda yol qəzası olub, 3 nəfər xəsarət alıb.
TƏBİB-dən report-a bildirilib ki, Respublika Təcili və Təxirəsalınmaz Tibbi Yardım Mərkəzinə 11.09.2024-cü il tarixində saat 17:40-da Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli qəsəbəsi ərazisindən avtomobil qəzası ilə bağlı çağırış daxil olub.
Hadisə yerinə 3 təcili tibbi yardım briqadası cəlb olunub və xəsarət alan 3 nəfər (qadın cinsli) müştərək travmalarla Sabunçu Tibb Mərkəzinə hospitalizasiya olunub.скачать dle 11.3

В Баку три человека пострадали в ДТП
В Сураханском районе Баку произошло дорожно-транспортное происшествие, в котором пострадали три человека.
Об этом report сообщили в Объединении по управлению медицинскими территориальными подразделениями (TƏBİB).
Согласно информации, в 17:40 в Республиканский центр скорой и неотложной медицинской помощи поступил вызов в связи с автомобильной аварией на территории поселка Ени Гюняшли Сураханского района.
На место происшествия были направлены три бригады скорой медицинской помощи. Медики госпитализировали трех пострадавших в Сабунчинский медицинский центр, у них диагностированы сочетанные травмы.скачать dle 11.3